| برنامه | خودرو ، الکترونیک ، مبلمان |
|---|---|
| وزن | سبک وزن |
| مواد | آلومینیوم، فولاد، مس |
| اندازه | سفارشی |
| فرآیند تولید | چاپ، برش، خم کردن |
| مواد | آلومینیوم، فولاد، مس |
|---|---|
| نام | ورق فلزی مهر شده |
| درخواست | خودرو ، الکترونیک ، مبلمان |
| وزن | سبک وزن |
| اندازه | قابل تنظیم |
| نام | ورق فلزی مهر شده |
|---|---|
| مواد | آلومینیوم، فولاد، مس |
| درخواست | خودرو ، الکترونیک ، مبلمان |
| اندازه | قابل تنظیم |
| تحمل | ± 0.1 میلی متر |
| مواد | آلومینیوم، فولاد، مس |
|---|---|
| برنامه | خودرو ، الکترونیک ، مبلمان |
| وزن | سبک وزن |
| فرآیند تولید | چاپ، برش، خم کردن |
| ضخامت | 0.5mm-10mm |
| مواد | آلومینیوم، فولاد، مس |
|---|---|
| تمومش کن | پوشش پودری |
| وزن | سبک وزن |
| برنامه | خودرو ، الکترونیک ، مبلمان |
| ضخامت | 0.5mm-10mm |
| مواد | آلومینیوم، فولاد، مس |
|---|---|
| تمومش کن | پوشش پودری |
| درخواست | خودرو ، الکترونیک ، مبلمان |
| فرآیند تولید | چاپ، برش، خم کردن |
| رنگ | قابل تنظیم |
| Name | Die Casting Parts |
|---|---|
| Material | Aluminum, Zinc, Magnesium, Copper, Brass, Stainless Steel |
| Diameter | 20.00 ~ 30.00 mm |
| Casting Type | Pressure Die Casting, Gravity Die Casting |
| Applications | Automotive Electrical Aerospace Industry |
| پوشش سطح | صاف، مات، براق |
|---|---|
| ساختارهای پشتیبانی | اتوماتیک یا دستی |
| ماشین آلات CNC | ماشینکاری CNC نیست |
| بعد، ابعاد، اندازه | 290*140*60 میلی متر |
| تحمل | 0.01-0.05 میلی متر یا سفارشی |
| اندازه | به عنوان طراحی محصول شما |
|---|---|
| استاندارد | GB,JIS,DIN,ASTM,BS,NF |
| دستگاه ساخت | دستگاه CNC، دستگاه برش لیزری |
| هزینه های قالب | می تواند رایگان باشد اگر تولید انبوه |
| قیمت واحد | نقل قول شده به تصویر |
| حداقل ضخامت دیوار | 0.8 میلی متر |
|---|---|
| سبک | اسباب بازی کارتونی، اسباب بازی مدل |
| بعد، ابعاد، اندازه | 290*140*60 میلی متر |
| زمان تحویل | 1-3 روز کاری |
| تحمل | 0.01-0.05 میلی متر یا سفارشی |