| محل مبدا | دونگ گوآن، چین (زمین اصلی) |
|---|---|
| خدمات | OEM/ODM |
| پرداخت | T/T |
| مواد | فولاد ضد زنگ / آلیاژ / آلومینیوم |
| کنترل عددی | CNC |
| ویژگی های مکانیکی | همان طور که خواسته شده |
|---|---|
| پرداخت | T/T |
| کنترل عددی | CNC |
| خدمات | OEM/ODM |
| سازگاری نرم افزار | CAD/CAM |
| ضخامت | 0.5mm-10mm |
|---|---|
| شکل | سفارشی |
| تحمل | ± 0.1 میلی متر |
| مقاومت در برابر خوردگی | آره |
| OEM/ODM | آره |
| درخواست | ماشینکاری دقیق |
|---|---|
| پوشش سطح | پولیش، سندبلاست، برس زدن |
| وزن | سفارشی |
| مواد | فلز، پلاستیک |
| رنگ | نقره ای، سیاه، قرمز، آبی و غیره |
| تحمل | 0.05mm~0.10mm |
|---|---|
| استحکام - قدرت | بالا |
| دوام | بادوام |
| دقت، درستی | دقت بالا |
| بسته بندی | Carton; کارتن؛ Wooden Case... جعبه چوبی... |
| سازگاری مواد | فلز، پلاستیک، چوب |
|---|---|
| حمل و نقل | به عنوان نیاز مشتری |
| مواد | فولاد ضد زنگ / آلیاژ / آلومینیوم |
| ماشینکاری | ماشینکاری، فرز، ضربه زدن، سنگ زنی |
| درمان سطحی | پولیش شده، دبر شده، دیگر |
| پرداخت | T/T |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ / آلیاژ / آلومینیوم |
| تمومش کن | به عنوان نیاز مشتری |
| کنترل عددی | CNC |
| سازگاری مواد | فلز، پلاستیک، چوب |
| ظاهر | براق و بدون درز |
|---|---|
| سطح مهارت | نیاز به جوشکار ماهر |
| فرآیند | جوشکاری |
| اندازه | نقشه های مشتری، سفارشی، سفارشی |
| بسته بندی | Carton; کارتن؛ Wooden Case... جعبه چوبی... |
| Tolerance | ±0.01mm |
|---|---|
| Surface Roughness | Ra3.2 |
| Payment Term | T/T, Paypal, Western Union, L/C |
| Dimension | Customized, Per Customer's Drawing |
| Application | Beauty Products,Automotive, Aerospace, Medical, Electronics, Electronic Cigarettes, |
| درخواست | محصولات زیبایی، خودرو، هوافضا، پزشکی، الکترونیک، سیگارهای الکترونیکی. |
|---|---|
| لوگو | سفارشی |
| کلمه کلیدی | قطعات فرز CNC |
| تجهیزات ماشینکاری | ماشینکاری فرز |
| نوع ماشینکاری | ماشین آلات CNC |