| مواد | آلومینیوم، فولاد، مس |
|---|---|
| برنامه | خودرو ، الکترونیک ، مبلمان |
| وزن | سبک وزن |
| فرآیند تولید | چاپ، برش، خم کردن |
| ضخامت | 0.5mm-10mm |
| مادی | آلومینیوم، فولاد، مس |
|---|---|
| رنگ | قابل تنظیم |
| تحمل | 0.1 میلی متر |
| پایان | روکش پودری |
| کاربرد | خودرو ، الکترونیک ، مبلمان |
| مواد | آلومینیوم، فولاد، مس |
|---|---|
| درخواست | خودرو ، الکترونیک ، مبلمان |
| اندازه | سفارشی |
| فرآیند تولید | چاپ، برش، خم کردن |
| رنگ | سفارشی |
| برنامه | خودرو ، الکترونیک ، مبلمان |
|---|---|
| وزن | سبک وزن |
| مواد | آلومینیوم، فولاد، مس |
| اندازه | سفارشی |
| فرآیند تولید | چاپ، برش، خم کردن |
| استحکام - قدرت | بالا |
|---|---|
| تحمل | 0.05mm~0.10mm |
| اندازه | نقشه های مشتری، سفارشی، سفارشی |
| سفارش آنلاین | پشتیبانی |
| فرآیند | جوشکاری |
| سطح مهارت | نیاز به جوشکار ماهر |
|---|---|
| دقت، درستی | دقت بالا |
| بسته بندی | Carton; کارتن؛ Wooden Case... جعبه چوبی... |
| استاندارد | AISI و |
| هزینه | هزینه موثر |
| تحمل | 0.05mm~0.10mm |
|---|---|
| استحکام - قدرت | بالا |
| دوام | بادوام |
| دقت، درستی | دقت بالا |
| بسته بندی | Carton; کارتن؛ Wooden Case... جعبه چوبی... |
| دقت، درستی | دقت بالا |
|---|---|
| خدمات | OEM سفارشی شده |
| تحمل | 0.05mm~0.10mm |
| فرآیند | جوشکاری |
| استحکام - قدرت | بالا |
| ظاهر | براق و بدون درز |
|---|---|
| سطح مهارت | نیاز به جوشکار ماهر |
| فرآیند | جوشکاری |
| اندازه | نقشه های مشتری، سفارشی، سفارشی |
| بسته بندی | Carton; کارتن؛ Wooden Case... جعبه چوبی... |
| سفارش آنلاین | پشتیبانی |
|---|---|
| استاندارد | AISI و |
| فرآیند | جوشکاری |
| سطح مهارت | نیاز به جوشکار ماهر |
| اندازه | نقشه های مشتری، سفارشی، سفارشی |