| شکل | سفارشی |
|---|---|
| مقاومت گرما | آره |
| تحمل | ± 0.1 میلی متر |
| ضخامت | 0.5mm-10mm |
| مقاومت در برابر خوردگی | آره |
| تحمل | 0.05mm~0.10mm |
|---|---|
| ظاهر | براق و بدون درز |
| سطح مهارت | نیاز به جوشکار ماهر |
| نوع کسب و کار | کارخانه، سازنده |
| اندازه | نقشه های مشتری، سفارشی، سفارشی |
| سطح مهارت | نیاز به جوشکار ماهر |
|---|---|
| دقت، درستی | دقت بالا |
| بسته بندی | Carton; کارتن؛ Wooden Case... جعبه چوبی... |
| استاندارد | AISI و |
| هزینه | هزینه موثر |
| تحمل | 0.05mm~0.10mm |
|---|---|
| استحکام - قدرت | بالا |
| دوام | بادوام |
| دقت، درستی | دقت بالا |
| بسته بندی | Carton; کارتن؛ Wooden Case... جعبه چوبی... |
| سفارش آنلاین | پشتیبانی |
|---|---|
| استاندارد | AISI و |
| فرآیند | جوشکاری |
| سطح مهارت | نیاز به جوشکار ماهر |
| اندازه | نقشه های مشتری، سفارشی، سفارشی |
| ضخامت | بستگی به محصولات شما دارد، |
|---|---|
| سطح مهارت | نیاز به جوشکار ماهر |
| بسته بندی | Carton; کارتن؛ Wooden Case... جعبه چوبی... |
| سفارش آنلاین | پشتیبانی |
| فرآیند | جوشکاری |
| دقت، درستی | دقت بالا |
|---|---|
| خدمات | OEM سفارشی شده |
| تحمل | 0.05mm~0.10mm |
| فرآیند | جوشکاری |
| استحکام - قدرت | بالا |
| ظاهر | براق و بدون درز |
|---|---|
| سطح مهارت | نیاز به جوشکار ماهر |
| فرآیند | جوشکاری |
| اندازه | نقشه های مشتری، سفارشی، سفارشی |
| بسته بندی | Carton; کارتن؛ Wooden Case... جعبه چوبی... |
| استاندارد | AISI و |
|---|---|
| خدمات | OEM سفارشی شده |
| دوام | بادوام |
| ضخامت | بستگی به محصولات شما دارد، |
| استحکام - قدرت | بالا |
| وزن | سبک وزن |
|---|---|
| مقاومت در برابر خوردگی | آره |
| اندازه | سفارشی |
| OEM/ODM | آره |
| دوام | بالا |